همایش عیدانه

دسته بندی:

همایش کنکوری عیدانه با رتبه های تک رقمی و برتر کنکور ۹۳ در دانشگاه تهران

hamayesh-eyd1.gif (500×400)

همایش کنکوری عیدانه

 

همایش یک روزه ی  کنکوری عیدانه همراه با تور دانشگاه تهران!

 

میخوای تو یه محیط گرم و دوستانه و به صورت کارگاهی با رتبه های تک رقمی رشته ی خودت حرف بزنی؟ به دور از فضاهای تبلیغاتی و رک و پوسکنده از تجربیاتشون استفاده کنی؟

میخوای این مدت کوتاه مونده به کنکور بترکونی؟

خیلی سوالای بی پاسخ داری؟

میخوای یکی بهت انرژی تزریق کنه؟

میخوای یک عیدی کنکوری بگیری؟

همایش کنکوری عیدانه برای همینه دیگه!

نوروز یه دوران طلایی برای بچه های کنکوریه. خیلی ها رو همین نوروز به رتبه برتر رسونده خیلیا هم تو نوروز همه ی کاراشون برباد رفته. اما این که چگونه توی نوروز درس بخونیمو هیچ کس بهتر از رتبه برتر های سال های گذشته نمیتونه به شما پاسخ بدن. رتبه برترهایی که تصمیم گرفتن چند روز قبل از عید تمامی فوت و فن های کنکورو به شما یاد بدند.

چه کسایی قراره تو این همایش بیاند؟

نگین یغمایی رتبه ی ۲ کنکور ریاضی

امید چهره گشا رتبه ی ۵ کنکور ریاضی

مصیب سلیمانی رتبه ی ۶ کنکور تجربی

میلاد قادری رتبه ی ۱۰ کنکور تجربی

سروش ویسی رتبه ی ۱۶ کنکور تجربی

تو این همایش اول هر کدوم از رتبه برتر های کنکور که اسمشون رو اوردیم نکات خاص دوران نوروز و ماه های پایانی و جمع بندی رو براتون بازگویی میکنن این مال قبل نهاره! بعد از نهار بچه ها به دو گروه تقسیم میشن و بچه های تجربی تو یک سالون و بچه های ریاضی تو یک سالون دیگه میرن و سوالاشون رو به صورت کارگاهی از رتبه برتر های رشته ی خودشون میپرسن

پس بهتون توصیه میکنیم از همین الان سوالاتون رو آماده کنین!

تازه بعد از همایش یه تور کوچولو هم توی دانشگاه تهران داریم! و دانشکده های مختلف رو بهتون نشون میدیم! تا از نزدیک ببینین و کلی روحیه بگیرین

یه سری عیدی ناقابل هم براتون درنظر گرفتیم که سورپرایزه!

فقط یه سری نکات :

همایش از ساعت ۱۰ صبج تا ۳ و تور دانشگاه ۳ تا ۵ بعد از ظهر

خبر خوب این که توی زمان ناهار یه زمانی اختصاص دادیم براتون تا با رتبه های برتر کنکور عکس بگیرین

جهت جلوگیری از ازدحام لطفا ساعت ۹ در دانشکده حضور داشته باشید

ازون جایی که  همایش به صورت مختلط برگزار میشه خواهشمندیم شئونات اسلامی رو رعایت کنین

مکان و زمان برگزاری:

۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۳

خیابان کارگر شمالی، بین خیابان پانزدهم و خیابان شانزدهم، رو به روی کوی دانشگاه تهران . دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران

شهریه ی همایش ۴۰ هزار تومان می باشد و ثبت نام قطعی به معنای پرداخت شهریه است (چون همایش به صورت کارگاهی هستش و ظرفیت به همین دلیل پایینه لذا تنها کسایی که شهریه را پرداخت کرده باشند جزء شرکت کنندگان قطعی محسوب می شوند)

مراحل ثبت نام :

مرحله ۱ )

– واریز به صورت آنلاین (ساده و راحت) : قبل از پر کردن فرم اصلی برای واریز به صورت آنلاین باید قسمت پرداخت آنلاین که در زیر قرار دارد را با پر کردن دقیق نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و سپس زدن دکمه پرداخت آنلاین به درگاه پرداخت ارجاع داده خواهید شد و بعد از پرداخت آنلاین از طریق درگاه دقت کنید که در صورتی که موفق به واریز شده باشید با پیغام موفقیت آمیز بودن روبرو شده و پس از چند لحظه به آدرس  pay.konkurchi.ir انتقال خواهید یافت و اگر این طور شد از صفحه  pay.konkurchi.ir خارج شوید و دوباره به همین صفحه فعلی بیایید (یعنی آدرس  www.konkurchi.ir/hamayesh )و حتما حتما با همان نام و نام خانوداگی و شماره موبایل که فرم قسمت پرداخت آنلاین را پرکرده و مبلغ را واریز کردید اقدام به پر کردن فرم اصلی بکنید در ضمن در قسمت آخر فرم که نوشته شده “مشخصات واریز شده مبلغ ۴۰ هزار تومان” عبارت “پرداخت آنلاین” را بنویسید.

– واریز به صورت دستی (کارت به کارت) : شما باید مبلغ  ۴۰ هزار تومان را به شماره کارت پارسیان   ۶۲۲۱۰۶۱۰۷۰۱۲۱۸۵۲ به نام آقای سامان و یادداشت کردن مشخصات رسید واریزی و تاریخ و ساعت و نام و نام خانوداگی صاحب حساب که برای واریز مبلغ از کارت وی اقدام شده است را انجام دهید و این اطلاعات را در قسمت “مشخصات واریز شده مبلغ ۴۰ هزار تومان” خواهید نوشت ولی قسمت نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و کد ملی و….که در قسمت اصلی فرم اصلی قرار دارد را با اطلاعات کسی که در همایش شرکت خواهد کرد پر کنید.

مرحله ۲ )

تکمیل فرم اصلی در قسمت آخر و پر کردن تمامی موارد خواسته شده به صورت دقیق چون با شما تماس خواهیم گرفت ( توجه کنید که بعد از زدن دکمه ارسال و بعد از ارسال اطلاعات فرم دوباره به زیر فرم بروید و توجه کنید و ببینید که ارسال موفق بوده یا نه و در صورتی که بعد از واریز مبلغ به هر دلیل موفق به پر کردن فرم اصلی نشده اید میتوانید با آدرس ایمیل konkurchi.ir@gmail.com تماس حاصل فرمایید )

 

 

——————————————————————————————————–

قسمت پرداخت آنلاین ( واریز به صورت آنلاین )

نام و نام خانوادگی:

شماره موبایل :——————————————————————————————————–

——————————————————————————————————–

فرم ثبت نام پس از واریز مبلغ  (فرم اصلی )

نام

نام خانوداگی

رشته تحصیلی

کد ملی

شماره موبایل

شماره ثابت

مشخصات مبلغ واریز شده 40 هزار تومان

آدرس محل سکونت

——————————————————————————————————–