کنکور و پایگاه کنکور و کنکورچی و مشاوره کنکور و کارنامه نفرات برتر کنکور و مصاحبه با نفرات برتر کنکور و فیلم های آموزشی کنکور

مشاوره تحصیلی ارشد رشته برق

مشاوره تحصیلی ارشد رشته برقبرای مشاهده به ادامه مطلب رجوع کنید

برچسب‌ها: مشاوره تحصیلی ارشد رشته برق, مشاوره, رشته برق, مشاوره تحصیلی, مشاوره برای دانشجویان

سئوال من اینه که درس الکترومغناطیس را بخونم یا کنار بذارم با توجه به تین که ضریبش برای الکترونیک ۳ هست . تا حالا مطالعش نکردم .اگه قرار باشه بخونم و نتونم توی کنکور تست بزنم ارزش داره براش وقت بذارم.

در مورد کنار گذاشتن کامل یک درس اصلا موافق نیستیم.زیرا باعث می شود تراز شما بسیار پایین بیاید. پیشنهاد می شود ۲ یا ۳ فصل آن را۲۰ درصد بزنید.و بقیه ی وقتتان را بر روی درس دیگری سرمایه گذاری کنید که در آن قوی هستید تا درصد بالایی در مطالعه کنید تا بتوانید ۱۰آن بزنید و ترازتان را جبران کند.

لطفا توضیح دهید که ایا درمورد مطالعه درسهای زبان تخصصی زبان عمومی ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی مطالعه جزوات پارسه یاجزوات کنکوری کافی است ومی تواند جواب گوی من درکنکور سراسری باشد یا اینکه مطالعه منابع دانشگاهی این درسها لازم است واگر لازم است چه منابعی را توصیه می کنید وسطح سختی هر کدام از این درسها در کنکور سراسری درچه حدی است، ایا موسسه پارسه مجموع تست های چند سال پیش کنکورسراسری رانیز ارایه میدهد اگر نه باید این تستها را از کجا تهیه کرد وچه زمانی مطالعه کرد..

در مورد درس زبان عمومی و تخصصی، خصوصا تخصصی، کتاب های پارسه مناسب هستند.کتاب دو جلدی مدار پارسه هم یکی از بهترین کتابهای مدار موجود است و همه از آن راضی هستند. ضمنا بخاطر حجم زیاد این دو جلد، حتما مطالعه آن را از تابستان شروع کنید.

سلام من از رشته کامپیوتر به رشته برق میروم و گرایشم الکترونیک آیا میتوانم موفق باشم

شما باید مطالعه خود را از دروس الکترونیک، الکترومغناطیس، تجزیه و تحلیل سیستم (در صورت پاس نکردن آن در دوره کارشناسی) و سیستمهای کنترل خطی که برایتان تازگی دارد آغاز کنید که در بین اینها سه مورد اول از پیچیدگی و اهمیت بیشتری برخوردار است.

با سلاممن در درس زبان ضعیف هستم .به نظر شما چه کنم؟

تقویت زبان کار ضربتی ای نیست. برای اینکه درصد زبانتون بالا بره، باید مداوم و با پشتکار تا کنکور کار کنید و بعد از یک ھفته و یک ماه انتظار نداشته باشید که درصدتون یک دفعه رشد زیادی بکنه. اما تا رسیدن به کنکور وقت کافی دارید که به حد خوبی برسید. پیشنھاد میکنم یک ماه اول فقط زبان عمومی کار کنید. یعنی لغت و گرامر. برای لغت کتاب زبان عمومی پارسه منبع خوبیه. ھمینطور کتاب ۵٠۴ واژه. برای گرامر ھم ھر جزوه گرامری که گیر بیارید پیشنھاد میشه. Grammer in Use میتونه مناسب باشه. اما کتاب بعد از مدتی که زبان عمومیتون تقویت شد، میتونید زبان تخصصی رو ھم در کنار اون به برنامه اضافه کنید. برای زبان تخصصی کتاب پارسه کتاب خیلی خوبیه و باھاش میتونید

من لیسانس الکترونیکم و بد جور گیر کردم که به شاخه ی الکترونیک برم یاشاخه کنترل.اگه میشه راهنمایی کنین

مهم ترین نکته علاقه به درس است و هدف از تحصیل اگر هدف کار باشد معمولا برای گرایش الکترونیک زمینه کار کمتر از کنترل است.

می خواستم اطلاعاتی راجع به طریقه نت برداری هنگام مطالعه کسب کنم خیلی در این مورد مشکل دارم.در هنگام تست زنی چطور؟باید از فرمولها یا نحوه استفاده انها نت برداشت.احساس می کنم تست های مختلط را فراموش می کنم تست ها را در مرور قبل از ازمون ارشد درس ها باید دوباره حل کرد.

معمولا اون نکته ها و یا فرمولها یی که مهم اند و احتمال می دیدید که ممکنه به مرور زمان فراموشش بشه را به صورت نت برداری یاداشت کنید لما بهترین روش روش نت برداری ابنه که علاوه بر یادداشت نکات مهم و فرمولها تست یا تمرینی که اون نکته یا فرمول توش بکار رفته را علامت بزنیم که هر بار به جای اینکه اون نکات یا فرمول را بخونیم اون تست یا تمرین را حل کنیم که اینجوری هم فرمول یا نکته مردد شده ،هم کاربرد اون ها یاد می گیریم.

برچسب‌ها: مشاوره تحصیلی ارشد رشته برق, مشاوره, رشته برق, مشاوره تحصیلی, مشاوره برای دانشجویان

برچسب ها :


 
دی وی دی های مهندس دربندی
دی وی دی های مهندس در بندی
به ما امتیاز بدهید