کنکور و پایگاه کنکور و کنکورچی و مشاوره کنکور و کارنامه نفرات برتر کنکور و مصاحبه با نفرات برتر کنکور و فیلم های آموزشی کنکور

مشاوره تحصیلی ارشد رشته مهندسی مواد

مشاوره تحصیلی ارشد رشته مهندسی موادبرای مشاهده به ادامه مطلب رجوع کنید

برچسب‌ها: مشاوره تحصیلی ارشد رشته مهندسی مواد, مشاوره, رشته مهندسی مواد, مشاوره تحصیلی, مشاوره برای دانشجویان

 

تمرکز لازم را موقع درس خواندن ندارم شما چه پیشنهادی دارید؟

سعی کنید در ساعاتی مطالعه کنید که فکر می‌کنید بازدهی شما بیشتر است و ذهن شما آزادتر است به علاوه ابتدا دروس یا مطالبی را که به آنها علاقه بیشتری دارید بخوانید برنامه‌ربزی صحیح نیز در این مورد به شما کمک زیادی خواهد کرد در نظر گرفتن زمانی برای استراحت در طول مدت مطالعه و پرداختن به فعالیت‌های مورد علاقه در این زمان می‌تواند موثر باشد.

می‌خواستم بدونم اگر ما نتونیم ماشین حساب با خودمون ببریم سر جلسه پس چطوری باید توان‌های اعشاری یا معادله‌های مشکل را حل کنیم؟

سوالات کنکور معمولاً به‌گونه‌ای طرح می‌شود که‌ نیازی به ماشین‌حساب نیست مشکل معمولاً وقتی ایجاد می‌شود که داوطلب تسلط کافی بر مطالب ندارد یا از روش‌های اشتباه یا وقت‌گیر مبادرت به حل سوالات کنید.

آیا می‌توانید  همه کتاب‌ها را در یک روز ولی با حجم درسی کمتر بخوانیم چون در کنکورهای قبلی این کار را کردم و موفق شدم؟

معمولاً بهتر است که که در یک روز وقت خود را تنها به یک درس اختصاص ندهید اغلب پیشنهاد می‌شود که تعدادی از دروس را با برنامه‌ریزی مناسب در یک روز مطالعه کنید.

در کنکور مواد ضریب همه دروس یک می‌باشد و چون اکثر داوطلبان با دروس ریاضی و زبان مشکل دارند اگر توی این دروس ضرایب بالا بیارید احتمال این هست که رتبه بهتری بیارید؟

مسلماً همین‌طور است اما باید توجه کنید که باید به دروس دیگر نیز توجه کرد سوالات کنکور قابل‌ پیش‌بینی نیست و ممکن است سوالات همین دروس مشکل طرح شود در این صورت شما ریسک بزرگی انجام داده‌اید.

 

برچسب‌ها: مشاوره تحصیلی ارشد رشته مهندسی مواد, مشاوره, رشته مهندسی مواد, مشاوره تحصیلی, مشاوره برای دانشجویان

برچسب ها :


 
دی وی دی های مهندس دربندی
دی وی دی های مهندس در بندی
به ما امتیاز بدهید