کنکور و پایگاه کنکور و کنکورچی و مشاوره کنکور و کارنامه نفرات برتر کنکور و مصاحبه با نفرات برتر کنکور و فیلم های آموزشی کنکور

تغییرات آزمون سراسری سال ۹۴ از کنکورچی آنلاین

تغییرات آزمون سراسری سال ۹۴ از کنکورچی آنلاین

konkurchi535.png (430×290)

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر شکلی کنکور سراسری سال ۹۴ در کشور خبر داد و گفت: زمان برگزاری آزمون سراسری به دلیل تقارن آن با ماه مبارک رمضان در روزهای ۲۲،۲۱ و ۲۳ خرداد ماه سال ۹۴ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، ابراهیم خدایی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کنکور سراسری سال ۹۴ از نظر تاریخ ثبت‌نام و تاریخ برگزاری آزمون با تغییراتی همراه است.

وی تصریح کرد: تاریخ ثبت‌نام برای شرکت کنندگان در آزمون سراسری سال ۹۴ آخر بهمن‌ماه سال‌جاری است و زمان برگزاری آزمون سراسری نیز به دلیل تقارن آن با ماه مبارک رمضان در روزهای ۲۲،۲۱ و ۲۳ خرداد ماه سال ۹۴ برگزار می‌شود.

وی به ارائه راهکارهایی برای شرکت کنندگان در آزمون سراسری سال ۹۴ پرداخت و افزود: با وجود استرس در دانش‌آموزان که امری طبیعی به‌ نظر می‌رسد اما شرکت‌کنندگان در کنکور سراسری باید بدانند که سئوالات خارج از چارچوب کتاب نیست.

خدایی مأموریت‌های این سازمان را سنجش علمی و ارزشیابی آموزشی و تضمین کیفیت آموزش عالی دانست و افزود: استقرار نظام کارآمد سنجش و ارزشیابی آموزش کشور در کلیه سطوح و مقاطع مختلف تحصیلی، سنجش و اندازه‌گیری و ارزیابی دانش داوطلبان متقاضی ورود به آموزش عالی کشور در سطوح مختلف آموزشی و ارزیابی و اعتبارسنجی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانش‌آموختگان در راستای تضمین کیفیت آموزش عالی از اهداف اساسی سازمان سنجش آموزش کشور است.شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

 
دی وی دی های مهندس دربندی
دی وی دی های مهندس در بندی
به ما امتیاز بدهید