کنکور و پایگاه کنکور و کنکورچی و مشاوره کنکور و کارنامه نفرات برتر کنکور و مصاحبه با نفرات برتر کنکور و فیلم های آموزشی کنکور

مشاوره کنکور راه دانشگاه متحول شو

مشاوره کنکور راه دانشگاه متحول شو

konkurchi541.png (430×290)

متحول شو

به چه می‌اندیشی؟ به نتایجت؟ به برنامه‌هایت؟ به زمان؟ به این‌که چه‌قدر تا کنکور زمان داری؟ به این‌که کم‌تر از ۵ ماه فرصت داری؟ بار اندیشه‌هایت چگونه است؟ مثبت‌اند یا منفی؟

اکنون زمان تحول است. تحولی که از درون آغاز می‌شود و به بیرون راه پیدا می‌کند. تحولی که ابتدا باید در فکر و باورت رخ دهد و سپس در اعمال و رفتارت نمود پیدا کند. با نشاط و شادابی مسیر را ادامه بده، هنوز نیمی از راه دانشگاه باقی مانده است. اگر بخواهی قطعاً می‌توانی. مهم اراده و پشتکار توست. هر چه هستی با هر نتیجه و هر تراز و نمره‌ای، حق نداری ناامید شوی. حق نداری مغرور شوی. تو فقط حق داری با تلاش و امیدواری ادامه دهی.

در توانایی‌ات تردید نکن. ارزش زمان را درک کن. همین حالا تصمیم بگیر که سه چیز را از زندگی‌ات حذف کنی: ترس، تأخیر، تنبلی.

بهترین زمان برای شروعی دوباره همین حالاست. نه دیرتر، نه فردا و نه هفته و ماه آینده، همین حالا! تا به حال چند بار پیش آمده که به خودت وعده‌ی شروع کردن داده‌ای و امروز و فردا کرده‌ای؟ این را بدان: کسی که شروع‌های بسیاری دارد،پایان‌های موفقیت‌آمیز اندکی دارد. پس همین حالا یک بار برای همیشه شروع کن و پیش برو.

هیچ چیزی از دست نرفته است. مطمئن باش اگر با قاطعیت شروع کنی، حقت را می‌گیری. چه بسیار بوده‌اند دانش‌آموزانی که در نیم‌سال دوم متحول شده و شگفتی آفریده‌اند. نگران زمان نباش. شاید زمان کافی برای انجام همه‌ی کارها نباشد؛ اما برای انجام مهم‌ترین کارها، زمان به اندازه‌ی کافی وجود دارد و مهم‌ترین کارهای تو، باور به موفقیت، برنامه‌ریزی دقیق و شروعی طوفانی است.

ذهنت را درگیر گذشته نکن. گذشته هر چه بوده تمام شده است. فکر کردن به گذشته و انتظار نتیجه‌ی خوب داشتن مانند این است که بخواهی با اتومبیل در حالت دنده‌‌ عقب، به جلو حرکت کنی و این غیر ممکن است. موفقیت تو به تصمیم امروزت بستگی دارد. می‌خواهی بدانی چه کسانی می‌توانند در این مسابقه موفق شوند؟

هر که قاطع‌تر، موفق‌تر. هر که امیدوارتر، موفق‌تر. هر که شاداب‌تر، موفق‌تر. هر که بابرنامه‌تر، موفق‌تر. هر که جسورتر، موفق‌تر. هر که مصمم‌تر، موفق‌تر. هر که سحرخیزتر، موفق‌تر. هر که دقیق‌تر، موفق‌تر. هر که سریع‌تر، موفق‌تر.

برخیز و غوغا کن، این گوی و این میدان. بهترین دانشگاه‌ها در انتظار تو هستند و تو را صدا می‌زنند. افکارت را روی برنده شدن متمرکز کن و لحظه‌ای در موفقیت تردید نکن. به قول مولانا: جان چو دیگر شد، جهان دیگر شود. نیم‌سال دوم، نیم‌سال تحول است. نیم‌سال دوم، نیم‌سال اثبات قدرت و توانایی تو به این عالم است. برخیز!

“نخستین پله را با ایمان بالا برو، لازم به دیدن همه‌ی پله‌ها نیست؛ فقط اولی را بالا برو.”شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

 
دی وی دی های مهندس دربندی
دی وی دی های مهندس در بندی
به ما امتیاز بدهید