کنکور و پایگاه کنکور و کنکورچی و مشاوره کنکور و کارنامه نفرات برتر کنکور و مصاحبه با نفرات برتر کنکور و فیلم های آموزشی کنکور

جمعه‌های انعطاف‌پذیر از مشاوره کنکورچی

جمعه‌های انعطاف‌پذیر از مشاوره کنکورچی

konkurchi546.png (430×290)

فرقی نمی‌کند دانش‌آموز باشید یا فارغ‌التحصیل؛ شنبه تا پنج‌شنبه ملزم به اجرای برنامه‌ی مدرسه هستید و برنامه‌ی خودتان را بر اساس برنامه‌ی هفتگی مدرسه تنظیم می‌کنید.
اگر فارغ‌التحصیل باشید باز هم فرقی نمی‌کند، برنامه‌ی مطالعاتی‌تان را به برنامه‌ی دانش‌آموزان سنجاق می‌کنید.
جمعه روز متفاوتی برای هر دو گروه دانش‌آموز و فارغ‌التحصیل است؛ فرقی هم نمی‌کند این جمعه، جمعه‌ی با آزمون باشد یا بدون آزمون. استراتژی جمعه‌ی آزمون مشخص است؛ آزمون می‌دهید و یاد می‌گیرید و مرور می‌کنید و ارزیابی آموخته‌ها و بررسی سؤالات آزمون و در حالت کلی انجام همه‌ی کارهای مهمی که در طول هفته نتوانسته اید آن‌ها را اجرا کنید.
برنامه‌ی جمعه‌های بدون آزمون هم به خودتان بستگی دارد؛ تست می‌زنید و مرور می‌کنید و عقب‌افتادگی‌های یک هفته را جبران می‌کنید.
برنامه‌های جمعه انعطاف‌پذیر است و استراتژی آن را خودتان تعیین می‌کنید.
جمعه، روز جمع‌بندی موفقیت‌های کوچک و بزرگ هر هفته است و انعطاف‌پذیری برنامه‌های‌تان در این روز، ویژگی ممتاز آن نسبت به سایر روزهای هفته است. این جمعه‌های طلایی و برنامه‌های انعطاف‌پذیر آن را به‌راحتی از دست ندهید و استفاده‌ی مطلوبی از آن‌ها داشته باشید.شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

 
دی وی دی های مهندس دربندی
دی وی دی های مهندس در بندی
به ما امتیاز بدهید