کنکور و پایگاه کنکور و کنکورچی و مشاوره کنکور و کارنامه نفرات برتر کنکور و مصاحبه با نفرات برتر کنکور و فیلم های آموزشی کنکور

دانلود پیک سنجش شماره ۹۱۱ کنکور و ارشد و المپیاد

دسته بندی: اخبار کنکور

دانلود پیک سنجش شماره ۹۱۱ کنکور و ارشد و المپیاد

konkurchi600.png (430×290)

این شماره پیک سنجش که از وبسایت کنکورچی در خدمت شما قرار میگیرد شامل اخبار کنکور و ارشد و المپیاد و دکتری است که بعضی از سرخط اخبار مهم آن کارت آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ و قابل توجه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری ۹۴ و جزئیات کنکور کارشناسی ارشد ۹۴ و نتایج نهایی پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری ۹۳ و بازدید وزیر علوم از قرنطینه آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۴ دانشگاه پیام نور و برگزیدگان نوزدهمین المپیاد علمی و دانشجویی تقدیر میشود و خبر رقابتی سالم و مستمر رمز رسیدن به رتبه های تک رقمی و گفتگو با بابک میرزایی مدیر دبیرستان نمونه شاهد امیر کبیر نور آباد ممسنی  جداول برگزاری آزمون های کنکور و کارشناسی و ارشد و….و وبسایت کنکورچی امیدوار است تمامی خبر ها را به دقت خوانده و مورد توجه قرار دهید تا مشکلاتی در شرکت و ثبت نام در آزمون ها را نداشته باشید موفق باشید مهندس سامان

دانلود + ادامه مطلب

فهرست حذفیات منابع سؤالات کنکور ۹۴ کنکورچی آنلاین

دسته بندی: اخبار کنکور

فهرست حذفیات منابع سؤالات کنکور ۹۴ کنکورچی آنلاین

konkurchi531.png (430×290)

فهرست حذفیات منابع سؤالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ توسط سازمان سنجش در مجله پیک سنجش ۱۵ دی ۹۳ منتشر شد.

دانلود + ادامه مطلب
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
                           کنکور

ثبت‌نام کنکور ۹۴ یک مرحله‌ای است آغاز ثبت‌نام از ۱۹ بهمن

دسته بندی: اخبار کنکور

ثبت‌نام کنکور ۹۴ یک مرحله‌ای است آغاز ثبت‌نام از ۱۹ بهمن

konkurchi536.png (430×290)

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با حضور در غرفه خبرگزاری فارس، در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: ۱۹ بهمن ثبت‌نام کنکور ۹۴ آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری شاهد یک تغییر در در بحث ثبت‌نام کنکور خواهیم بود، افزود: امسال ثبت‌نام کنکور کارشناسی یک مرحله‌ای انجام می‌شود.

توکلی در خاتمه اظهار داشت: علاقمندان برای ثبت‌نام می‌توانند از ۱۹ تا ۲۸ بهمن اقدام کنند.

دانلود + ادامه مطلب

خبر برگزاری کنکور سراسری تا سال ۱۳۹۷

دسته بندی: اخبار کنکور

خبر برگزاری کنکور سراسری تا سال ۱۳۹۷

konkurchi534.png (430×290)

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مشاور عالی و سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین وضعیت حذف کنکور سراسری گفت: مطابق قانون، کنکور دانشگاه‌ها باید تا سال ۹۰ حذف می‌شد اما با شرایط فعلی، تا سال ۹۷ کنکور برگزار خواهد شد.
حسین توکلی گفت: کنکور تا سال ۹۷ برگزار می‌شود ولی ما تعداد کدرشته محلهایی راکه پذیرش دانشجو در آنها براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می‌گیرد، همه‌ساله افزایش خواهیم داد.
وی درباره سهم تأثیر سوابق تحصیلی داوطلبان در کنکور نیز توضیح داد: سوابق تحصیلی داوطلبان در کنکور تا سال ۹۲ با تأثیر مثبت اعمال می‌شد اما از سال ۹۳ این سوابق تحصیلی با تأثیر قطعی (مثبت و منفی) برای پذیرش داوطلبان به‌میزان ۲۵ درصد در نظر گرفته شد.
به‌گفته توکلی میزان تأثیر سوابق تحصیلی داوطلبان در پذیرش آزمون سراسری سال ۹۴ نیز همانند سال جاری تا ۲۵ درصد و به‌صورت قطعی خواهد بود.

دانلود + ادامه مطلب

تغییرات آزمون سراسری سال ۹۴ از کنکورچی آنلاین

دسته بندی: اخبار کنکور

تغییرات آزمون سراسری سال ۹۴ از کنکورچی آنلاین

konkurchi535.png (430×290)

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر شکلی کنکور سراسری سال ۹۴ در کشور خبر داد و گفت: زمان برگزاری آزمون سراسری به دلیل تقارن آن با ماه مبارک رمضان در روزهای ۲۲،۲۱ و ۲۳ خرداد ماه سال ۹۴ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، ابراهیم خدایی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کنکور سراسری سال ۹۴ از نظر تاریخ ثبت‌نام و تاریخ برگزاری آزمون با تغییراتی همراه است.

وی تصریح کرد: تاریخ ثبت‌نام برای شرکت کنندگان در آزمون سراسری سال ۹۴ آخر بهمن‌ماه سال‌جاری است و زمان برگزاری آزمون سراسری نیز به دلیل تقارن آن با ماه مبارک رمضان در روزهای ۲۲،۲۱ و ۲۳ خرداد ماه سال ۹۴ برگزار می‌شود.

وی به ارائه راهکارهایی برای شرکت کنندگان در آزمون سراسری سال ۹۴ پرداخت و افزود: با وجود استرس در دانش‌آموزان که امری طبیعی به‌ نظر می‌رسد اما شرکت‌کنندگان در کنکور سراسری باید بدانند که سئوالات خارج از چارچوب کتاب نیست.

خدایی مأموریت‌های این سازمان را سنجش علمی و ارزشیابی آموزشی و تضمین کیفیت آموزش عالی دانست و افزود: استقرار نظام کارآمد سنجش و ارزشیابی آموزش کشور در کلیه سطوح و مقاطع مختلف تحصیلی، سنجش و اندازه‌گیری و ارزیابی دانش داوطلبان متقاضی ورود به آموزش عالی کشور در سطوح مختلف آموزشی و ارزیابی و اعتبارسنجی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانش‌آموختگان در راستای تضمین کیفیت آموزش عالی از اهداف اساسی سازمان سنجش آموزش کشور است.

دانلود + ادامه مطلب

سهم معدل در کنکور ۹۴، ۲۵ درصد از کنکورچی آنلاین

دسته بندی: اخبار کنکور

سهم معدل در کنکور ۹۴، ۲۵ درصد از کنکورچی آنلاین

konkurchi532.png (430×290)

عبدالرسول عمادی در گفت وگو با ایسنا، درباره سه پایه شدن متوسطه دوم و تاثیر آن در تغییر نحوه محاسبه سوابق تحصیلی در کنکور سراسری دانشگاه ها اظهار کرد: براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در مراکز آموزش عالی باید هرساله بر تعداد دروس نهایی که به سازمان سنجش اعلام می شود، افزوده شود.

وی افزود: همچنین باید در راستای حذف تدریجی کنکور هرساله افزایشی در سهم معدل برای پذیرش در کنکور سراسری داشته باشیم.

وی افزود: اما بر اساس تصمیمات اتخاذ شده برای کنکور سراسری سال ۹۴ که ثبت نام آن در بهمن ماه انجام می شود، افزایشی در سهم معدل برای پذیرش کنکور نخواهیم داشت و میزان تاثیر سوابق تحصیلی در قبولی کنکور سراسری داوطلبان همان ۲۵ درصد خواهد بود.

دانلود + ادامه مطلب

دی وی دی های مهندس دربندی
دی وی دی های مهندس در بندی
به ما امتیاز بدهید