کنکور و پایگاه کنکور و کنکورچی و مشاوره کنکور و کارنامه نفرات برتر کنکور و مصاحبه با نفرات برتر کنکور و فیلم های آموزشی کنکور

سوالات و پاسخ و تحلیل کنکور خارج کشور ۹۲ درس ریاضیات رشته تجربی از همایون شریک

سوالات و پاسخ و تحلیل کنکور خارج کشور ۹۲ درس ریاضیات رشته تجربی از همایون شریک

09270983249742362773.png (300×250)

 این هم عیدی دیگر ما برا بچه های تجربی در این پست می تونید سوالات و پاسخ و تحلیل کنکور خارج کشور ۹۲ درس ریاضیات رشته تجربی از همایون شریک را رایگان دانلود کنید این سوالات با تحلیل و کلید توسط استاد همایون شریک تهیه و آماده شده و ما هم به عنوان وبسایت کنکورچی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم همونطور که برای بچه های ریاضی هم عرض کردیم سعی کنید رو سوالات خوب مسلط بشید چون برآورد خوبی از سوالات کنکور ۹۳ تجربی تون خواهد بود منتظر سوالات ادبیات زیست و…هم برا بچه های تجربی و هم ریاضی باشید.

موفق باشید  سامان

دانلود + ادامه مطلب

تحلیل درس شیمی کنکور تجربی ۹۲

تحلیل درس شیمی کنکور تجربی ۹۲

– ­­­­­ در سوال اول درس شیمی هرساله رسم بر این بود که تماما از تاریخچۀ اتم سوال مطرح می شود اما امسال ۲ گزینۀ ۱ و ۲ به مفاهیم مرتبط با فیزیک اختصاص داده شده است. – سوال ۲۳۹ همانطور که در کتاب ۶ سال کنکور هم مطمئنا مشاهده کرده اید جزء سوالات پرتکرار و آشنا است . این سوال در سالهای اخیر روند های تناوبی ای مثل الکترونگاتیوی ، شعاع اتمی و یونی و واکنش پذیری را مطرح کرده است. – سوال ۲۴۶ که مربوط به تشخیص گروه های عاملی است از انحصار آسپرین و متیل سالیسیلات خارج شده و به مولکول هایی نا آشنا و خارج از کتاب درسی اختصاص یافته که نشاندهندۀ این است که دانش آموزان باید توانایی های خود را در یادآوری و تشخیص گروه های عاملی پرورش دهند. – سوال هایی همچون سوال ۲۴۷ هم که پای ثابت کنکور است!! – در شیمی کنکور گروه ریاضی ۹۲ نیز در بخش استوکیومتری از بازدۀ درصدی سوالی شبیه به سوال ۲۴۹ شیمی کنکور تجربی ۹۲ مطرح شد که اهمیت مفهوم و محاسبات بازدۀ درصدی را یادآوری می کند. – در سوال ۲۵۷ شیمی کنکور تجربی ۹۲ بر خلاف سالهای گذشته که خواص کولیگاتیو را در قالب جدول مطرح می کردند امسال در قالب سوال جای خالی مطرح کردند.

برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب رجوع کنید.

دانلود + ادامه مطلب

کلید اولیه کنکور سراسری ۹۲ رشته تجربی

کلید اولیه کنکور ۹۲ رشته تجربی

دوستان در این قسمت می تونید کلید اولیه کنکور ۹۲ رشته تجربی رو دانلود کنید

این جزوه هم کلید اولیه دروس اختصاصی و هم دروس عمومی هستش

موفق باشید  سامان

دانلود + ادامه مطلب

سطح دشواری سوالات کنکور سراسری ۹۲ رشته تجربی

سطح دشواری سوالات کنکور سراسری ۹۲ رشته تجربی

دانلود + ادامه مطلب

نقشه ی کنکور ۹۲ برا بچه های تجربی ویژه دوران جمع بندی

نقشه ی کنکور ۹۲ رشته تجربی ( ویژه ی دوران جمع بندی)

 برای پیمودن راه نرفته و رسیدن به مقصد، حتماً نقشه ای لازم است. نقشه ی راه هرچه قدر دقیق تر باشد، امکان برنامه ریزی را برای مراحل پیش رو افزایش می دهد و از بروز اتفاقات پیش بینی نشده جلوگیری می کند. با بررسی آزمون های سراسری ۳سال گذشته ی تمامی گروه های آزمایشی، به این نتیجه رسیدیم که علاوه بر دو درس زبان عربی و انگلیسی، بقیه ی درس ها هم به لحاظ چیدمان سؤال ها از یک منطق تقریبا ثابتی پیروی می کنند. آن گاه بر آن شدیم تا چیدمان مباحث مختلفی را که در کنکور از آن سؤال مطرح می شود شناسایی کرده و در قالب یک پاسخ برگ مشاوره ای ارائه کنیم تا شما بتوانید با تمرین ۳روز یک بار به کمک این پاسخ برگ مشاوره ای، مسیر خود را با آرامش طی کنید. این پاسخ برگ به شما این امکان را می دهد تا با بودجه بندی دقیق مباحث، آشنا شوید و جایگاه مباحثی را که کنار گذاشته اید از قبل شناسایی کنید. در آن دسته از درس هایی که پراکندگی مباحث به گونه ای بوده است که ارائه ی چیدمان ممکن نبوده، سعی شده است تا حد امکان مباحث مهم آشکار شود. پیشنهاد می شود هر روز، ۱۵دقیقه بر روی یک درس تمرکز کنید و به دقت، چیدمان مباحث آن را به خاطر بسپارید و این کار را آن قدر ادامه دهید تا نقشه ی پاسخ برگ کنکور خود را حفظ کنید.

 

دانلود + ادامه مطلب

دی وی دی های مهندس دربندی
دی وی دی های مهندس در بندی
به ما امتیاز بدهید