کنکور و پایگاه کنکور و کنکورچی و مشاوره کنکور و کارنامه نفرات برتر کنکور و مصاحبه با نفرات برتر کنکور و فیلم های آموزشی کنکور

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور خارج کشور ۹۲ درس ریاضیات

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور خارج کشور ۹۲ درس ریاضیات رشته ریاضی

87555410978668383106.png (300×250)

اینم اولین عیدی وبسایت کنکورچی,افتخار داریم که توانستیم سوالات و پاسخ تشریحی کنکور خارج کشور ۹۲ درس ریاضیات رو براتون تهیه کنیم و در اختیار شما قرار بدیم امیدواریم که بتونید رو سوالات خوب مسلط بشید چون برآورد خوبی از سوالات کنکور ۹۳ ریاضی تون خواهد بود در اولین مرحله درس ریاضیات رشته ریاضی گردآوری شد و در مراحل بعد از رشته تجربی و دیگر دروس که آماده شدند در اختیار شما قرار داده خواهد شد موفق و پیروز باشید

سامان

دانلود + ادامه مطلب

تحلیل سوالات فیزیک کنکور ۹۲ رشته ریاضی

تحلیل سوالات فیزیک کنکور ۹۲ رشته ریاضی

دوستان در این قسمت می تونید تحلیل سوالات فیزیک کنکور ۹۲ رشته ریاضی ۹۲

رو مشاهده و دانلود کنید این فایل به صورت فایل خیلی کم حجم تهیه شده که بتونید به راحتی

دانلود کنید پیشنهاد می کنیم که حتما دانلود کنید این تحلیل رو خانم لیلا خداوردیان کارشناس فیزیک

آماده کرده اند با ارائه تحلیل آماری و بودجه بندی سوالات و …کنکور ۹۲ رشته ریاضی درس فیزیک

اطلاعات خوبی در رابطه با درس فیزیک آماده کرده اند که  کمک بزرگیبرای جواب دادن

 و خواندن این درس خواهد کرد.

موفق باشید  سامان

دانلود + ادامه مطلب

تحلیل سوالات ادبیات کنکور ۹۲ رشته ریاضی

تحلیل سوالات ادبیات کنکور ۹۲ رشته ریاضی

مباحث ارائه شده در رشته­ی ریاضی، همانند کنکورهای سال­های اخیر به ترتیب زیر است: ۱- لغت: ۳ سؤال ۲- املا: ۲ سؤال ۳- تاریخ ادبیات: ۳ سؤال ۴- آرایه­های ادبی: ۳ سؤال ۵- زبان فارسی: ۵ سؤال ۶- معنی و مفهوم: ۹ سؤال چنانچه مشاهده می­شود در چیدمان و تعداد سؤال­های هر مبحث تفاوتی نسبت به کنکورهای سال­های اخیر ملاحظه نمی­شود. اینک به بررسی تحلیلی هر کدام از مباحث ارائه­ شده می­پردازیم: ۱- لغت : در ساختار کلی لغت­ها تغییر چندانی دیده نمی­شود. سؤال­های ۱ و ۲ به شیوه­ی کنکورهای ۹۰ و ۹۱ و سؤال ۳ با کمی تغییر به شیوه سال­های قبل طرح شده است و با توجه به شمارشی بودن دو مورد از سؤال­ها ، پاسخ­گویی به سؤال­های ۱ و ۳ به دقت عمل بیشتر داوطلبان نیاز داشت و به نظر می­رسد میانگین درصد لغت­ها ، همانند کنکورهای دو سه سال اخیر می­باشد. ۲- املا: سؤال املای ۴ به شیوه­ی ۹۰ و ۹۱ و سؤال ۵ به شیوه­ی سال­های قبل طراحی شده است که پاسخ­گویی به سؤال ۵ به مراتب آسان­تر از سؤال ۴ است و به نظر می­رسد میانگین درصد املا بهتر از کنکورهای ۹۰ و ۹۱ باشد. ۳- تاریخ ادبیات : سؤال­های تاریخ ادبیات به شیوه­ی سال­های ۹۰ و ۹۱ طراحی شده­ اند و با توجه به شمارشی بودن یک مورد از سؤال­ها و مورد پرسش قرار گرفتن موضوع کتاب­ها ، پاسخ­گویی به سؤال­ها می­تواند چالش برانگیز باشد. ۴- آرایه های ادبی : سؤال­های آرایه­ های ادبی همانند کنکور ۹۱ چالش برانگیز هستند و پاسخ­گویی به آن­ها به دقت و تأمل بیشتری نیاز دارد.

برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب رجوع کنید.

دانلود + ادامه مطلب

تحلیل درس هندسه و گسسته کنکور ریاضی ۹۲

تحلیل درس هندسه و گسسته کنکور ریاضی ۹۲

حلیل سوالات هندسه وگسسته کنکور سراسری ریاضی ۱۳۹۲ ۱) هندسه پایه :سوالات هندسه پایه کنکور سراسری ۹۲،بدون شک وتردید ،سخت ترین سوالات هندسه پایه در سالهای اخیر کنکور میباشد. سوال ۱۲۷(شکل فضایی )خارج از مفاهیم کتاب درسی می باشد.همچنین برای حل سوال ۱۲۵،نیاز به روابطی خارج از کتاب درسی داریم،ولی این سوال نمونه ای در آزمونهای سراسری خارج از کشور دارد.

برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب رجوع کنید.

دانلود + ادامه مطلب

تحلیل درس عربی کنکور ریاضی ۹۲

تحلیل درس عربی کنکور ریاضی ۹۲

بخش ترجمه در کنکور امسال در این بخش (۲۶ – ۳۰)، جملات نسبت به سال گذشته از لحاظ سطح دشواری تفاوتی ندارند. امسال نیز مانند سال قبل، چهار سؤال به­صورت تک­عبارتی و یک سؤال به­صورت چهارعبارتی آمده است که سبب کاهش سطح دشواری این بخش شده، ضمن این­که بیش­تر، زمان فعل و معنای کلمات مطرح است تا نقش آن­ها. بخش مفهوم سؤال «۳۱» که به مفهوم اختصاص دارد برای اولین بار به­صورت فارسی مطرح شده و این امر از میزان سطح دشواری تا حدودی کاسته است. بخش تعریب امسال هر دو سؤال (۳۲ و ۳۳) این بخش تک­عبارتی هستند و این امر باعث شده زمان کمتری استفاده شود، زیرا سوالات چهارعبارتی زمانبرترند. نوع سؤال «۳۳» به­شکلی است که تقریباً هر سال تکرار می­شود، یعنی تعریب به­صورت «عدد و معدود»، بنابرین از لحاظ سطح دشواری با سال­های اخیر تفاوت چندانی ندارد، اما چون قابل پیش­بینی بود می­تواند تا حدودی سبب کاهش میزان دشواری سؤال شده باشد. بخش متن درک­مطلب درک­مطلب امسال دارای موضوعی اجتماعی است، ضمن این­که تمام کلمات به­کار رفته در متن برای داوطلبان آشنا بوده و لغت جدیدی در آن استفاده نشده است، بنابرین متن درک­مطلب نسبت به سال گذشته از نظر سطح دشواری تفاوت چندانی ندارد.

برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب رجوع کنید

دانلود + ادامه مطلب

تحلیل سوالات دیفرانسیل کنکور ۹۲ رشته ریاضی

تحلیل سوالات دیفرانسیل کنکور ۹۲ رشته ریاضی

دوستان در این قسمت می تونید تحلیل سوالات دیفرانسیل کنکور ۹۲ رشته ریاضی ۹۲

رو مشاهده و دانلود کنید این فایل به صورت فایل خیلی کم حجم تهیه شده که بتونید به راحتی

دانلود کنید پیشنهاد می کنیم که حتما دانلود کنید چون با تحلیل و ارزیابی سوالات دیفرانسیل

کنکور ۹۲ با سال های دیگه و سایر اطلاعات می تونید یه ارزیابی کلی از این دروس کرده و کمک بزرگی

برای جواب دادن و خواندن این درس خواهد کرد.

موفق باشید  سامان

دانلود + ادامه مطلب

دی وی دی های مهندس دربندی
دی وی دی های مهندس در بندی
به ما امتیاز بدهید